10475.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Holló J jelzéssel, 1930 körül működött magyar festő: Szeptember végén. Akvarell, papír. Hátoldalán Műcsarnok Őszi Tárlat 1931 raglapjával. Üvegezett, korabeli, kissé sérült fakeretben. 27x38 cm