10473.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Horváth A jelzéssel, XX. sz. eleje: Hölgy rózsával. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 55x44 cm