10709.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
36 000 HUF
Ismeretlen magyar festő Jelzés nélkül: Táj, várral a háttérben. Olaj, vászon, dekoratív, kissé sérült keretben 28x36 cm