J... jelzéssel: Kőrösi Csoma Sándor portréja. Rézkarc, karton.Jelzett.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/452/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/J-jelzessel-Korosi-Csoma-Sandor-portreja-Rezkarc-kartonJelzett-38x30-cm~II2927963
2927963
10564
452
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: J... jelzéssel: Kőrösi Csoma Sándor portréja. Rézkarc, karton.Jelzett. 38x30 cm
: karap_norbert