10703.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
Jelzés nélkül: Alpesi táj. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 56x69 cm