10712.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Jelzés nélkül: Csendélet. Akvarell, karton, sérült. Szecessziós, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 21,5x30,5 cm