10669.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Jelzés nélkül: Őszi hangulat (Vajdahunyad vára, Városliget?). Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 15×23 cm