10702.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Jelzés nélkül: Rabbi portré. Olaj, rétegelt falemez, sérült keretben. 48x35 cm