10457.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Jelzés nélkül: Szürrealista férfi portré. Olaj, műanyag lemez. Dekoratív, üvegezett, sarkaiban kissé sérült fakeretben, d: 21 cm