10676.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 800 HUF
12,97 EUR, 14,12 USD
Jelzés nélkül: Tanya. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fa keretben. 40x57,5 cm