10713.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Jelzés nélkül: Tanya. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 18,5x27 cm