10672.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Jelzés nélkül: Tengerpart. Olaj, vászon. katonra kasírozva. Üvegezett keretben. 25x19 cm