10700.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 800 HUF
10,27 EUR, 11,18 USD
Jelzés nélkül: Vízparti táj. Olaj, farost. 43x34 cm. Fakeretben.