10477.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
42 000 HUF
113,51 EUR, 123,53 USD
Jelzés nélkül, XIX. sz. osztrák v. német festő: Vízparti jelenet. Olaj, vászon, restaurált, sérült. 55x69 cm