10483.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Jelzés nélkül, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje, db mű: Rokokó hölgy és úr portréja. Akvarell, selyem. 8x13 cm