10469.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
Jelzés nélkül, feltehetően 1920-40 körül: Fürdés után (női akt). Pasztell, papír, jobb alsó sarkában sérült. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 30x22 cm