10684.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
26 000 HUF
70,27 EUR, 76,47 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. második felében működött festő alkotása: Fiú portré. Olaj, vászon, dublírozott. 49,5x39,5 cm Sérülésekkel