10464.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. közepén működött alföldi festő: Tanya naplementében. Olaj, karton. Javított. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 70×96 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.