10711.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
Jelzés nélkül, magyar festő: Strandolók (Szúnyogsziget, Nógrádverőce, 1959). Akvarell, papír, hátoldalán feliratozott (Szúnyogsziget, Nógrádverőce, 1959), apró felületi lapszéli sérülésekkel. 22,5x32 cm.