10538.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
KS jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost. Fa keretben. 56,5x42,5 cm