10488.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 600 HUF
28
Kuachnitz jelzéssel: A háború utáni romos Sopron, 1947. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett fakeretben, 11x7 cm