10490.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
Mátrai László jelzéssel: Vázlatfüzet, benne grafikák össz. 17 oldalon (emberi test, anatómiai vázlatok) + 5 db további grafika külön lapokon (ebből Szalai István jelzéssel). Ceruza, papír, változó méretben és állapotban. + 2 db jelzés nélküli rézkarc, kissé foltos / sérült állapotban, 14x10 cm.