10462.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Nik Ivanoff jelzéssel: Téli kirándulás. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 80x60 cm