10653.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Olvashatatlan (Waldmann József?) jelzéssel: Tehenek a vízparton. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 58x80 cm