10637.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Olvashatatlan cirill betűs jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. 40x30 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.