10639.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Olvashatatlan cirill betűs jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon. 40x60 cm. Dekoratív fakeretben.