10479.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Olvashatatlan jelzéssel, 1920-40 körül működött magyar festő: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80x60 cm