10613.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Bér Rudolf?): Női aktok. Olaj, karton. Üvegezett fakeretben. 36x16,5 cm