10611.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 50x60 cm