10632.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Palánka vár (Munkács). Tempera, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 13x17 cm