10476.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Záborszky F.?). Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 42x53,5 cm