10630.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Olvashatatlan jelzéssel, feltételezhetően délszláv festő: Férfi portré. Vegyes technika, karton. Jelzett. Kissé sérült. 70×51 cm