10482.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
42 000 HUF
113,51 EUR, 123,53 USD
P Fedori (?) jelzéssel, XIX sz. vége/XX. sz. eleje: Napfényes itáliai vízpart. Olaj, vászon. 42x52,5 cm