10531.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Püspöky M jelzéssel: Udvar. Olaj, vászon, sérült. Kissé sérült fa keretben, 60×80 cm