10470.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
SE jelzéssel, XX. sz. eleje: Vadászcsendélet madarakkal. Olaj, vászon, felületi sérülésekkel. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 54x36 cm