10524.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
28
Scheiber H jelzéssel: Hölgyek a bárban. Vegyes technika, karton, sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 76,5x67 cm