10525.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 800 HUF
Sipos jelzéssel a hátoldalán: Mátraszentlászló, udvar részlet, 1968. Olaj, papír, üvegezett fa keretben, 27×17 cm. Jótékonysági aukció! A műtárgy megvásárlásával a Piros Orr Bohócdoktorok Alapítványt támogatja.