10487.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 400 HUF
13
Talpas jelzéssel: Vadászkutya munka közben. Olaj, karton, jelezve b.l., üvegezett keretben, teljes mérete 27x37 cm