10501.
452. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
W. Wagner jelzéssel: Szürrealista táj. Olaj, vászon, 30x21 cm