10810.
452. Gelaufene Fernauktion
Stich
3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
1827 Turner: Don Quijote London, Ackerman. Nagy méretű rézmetszet.31x48 cm Üvegezett, sérült fa keretben