Antoinette Asselineau (1811-1889) festménye után, William French (1815-1898) metszése: Orleansi katedrális. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben. 20x14 cm
1891 Három hölgy elegáns ruhában enteriőrben, a "Budapesti Bazár" divatkép melléklete. Színes rotációs fametszet, papír, olvashatatlan jelzéssel. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 36x26 cm
1875 Hölgyek a lóversenypálya mellett, divatkép a "Victoria" folyóiratból. Színes rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 34x27 cm
Antoinette Asselineau (1811-1889) festménye után, William French (1815-1898) metszése: Chartres, katedrális. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben. 14x20 cm
Friedrich Pecht (1814-1903) rajza után metszette Johann Leonhard Raab (1825-1899 ): Friedrich Schiller. Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben, 17x12,5 cm.
H Lauterbach festménye után, William French (1815-1898) metszése: Zenoberg bei Meran. Színes acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 15x22 cm.