Arthur von Ramberg (1819-1875) után, Alexander Rosdorf (1820-1909) metszése: Lady Milford, 1859. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben. 17,5x13 cm
C. Müller után, Albert Henry Payne (1812-1902) metszése: A mézeshetek után (nach den Flitterwochen), 1850-60 körül. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben. 18x13 cm
H Lauterbach után, William French (1815-1898) metszése: Villach, Ausztria, 1850-60 körül. Színes acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos. Fakeretben. 14x21,5 cm
Antoinette Asselineau (1811-1889), Thomas Heawood (1810-1870): Boulogne, 1850-60 körül. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben. 13,5x19,5 cm
Watteau festménye után, William French (1815-1898) metszése: Der Mignon, 1850-60 körül. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben. 18x13 cm
cca 1850-1900 15 db metszet, klf. témákban (bécsi részletek, Habsburg császári udvar, militária stb.). Klf. technikák (rézkarc, rotációs fametszet stb.), papír. Jelzés nélkül vagy jelzet. Részben újságokból kiemelve és részben sérült. Klf. méretekben.