10807.
452. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 200 HUF
Antoinette Asselineau (1811-1889), Thomas Heawood (1810-1870): Boulogne, 1850-60 körül. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben. 13,5x19,5 cm