10804.
452. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 000 HUF
Arthur von Ramberg (1819-1875) után, Alexander Rosdorf (1820-1909) metszése: Lady Milford, 1859. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben. 17,5x13 cm