10805.
452. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
C. Müller után, Albert Henry Payne (1812-1902) metszése: A mézeshetek után (nach den Flitterwochen), 1850-60 körül. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben. 18x13 cm