10781.
452. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 200 HUF
Divatkép két hölggyel, a francia Le Moniteur de la Mode c. magazinból, XIX. sz. közepe. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett keretben. 26x19 cm