10806.
452. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 400 HUF
H Lauterbach után, William French (1815-1898) metszése: Villach, Ausztria, 1850-60 körül. Színes acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos. Fakeretben. 14x21,5 cm