10785.
452. Gelaufene Fernauktion
Stich
4 000 HUF
Lovagló öltözet, melléklet a "Pesti-hölgy-divatlap" VIII-ik számához. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Ny. Rohn és Grund, Pest, 1862. Kissé foltos. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 30x24 cm