10784.
452. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Nicolas Poussin (1594-1665), metszette Fischer V: Cecilia Metella síremléke. Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. Ny. Kargl F., Bécsben. Üvegezett fakeretben, 29x24 cm