10786.
452. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Visszatérés a piacról (retour du marché). Színezett litográfia, papír, jelzett a metszeten. XIX. sz. 19,5x24 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.